Kanseri yendi, kazadan kaçamadı

Olay geçen ay Tuzla’da meydana geldi. Ankara istikametine ilerleyen Gökhan Ünlü idaresindeki motosiklet TIR’ın çarpması üzerine düştü.

Kazaya karışan sürücüler ise olay yerinde 5 dakika bekledikten sonra yollarına devam etti.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Özel bir hastaneye kaldırılan Gökhan Ünlü hayatını kaybetti.

Kazayla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

“112 GELMEDEN AYRILDIK”

Kazaya karışan kamyonetin şoförü emniyetteki ifadesinde, “12 Şubat’ta saat 13.30 sıralarında TEM üzerinde benim idaremdeki kamyonet ile orta şeritte normal hızımda seyir halindeyken, orta şeritte bulunan plakasını bilmediğim beyaz renkli tankerin arkasında ilerliyorduk. Ben sollama yapacaktım, bu yüzden TIR’a yaklaşıyordum, aynalarımı kontrol ediyordum. Öndeki TIR frene bastı, ben de TIR’a yaklaşmamak için frene bastım. O anda benim şeridimin sağ beyaz çizgisinde yerde bir kişi düşmüş vaziyetteydi. Kişiyi ezmemek için hemen direksiyonumu sola kırdım, sol şeride geçtim. Sol şeridim boştu, hemen sol şeritte devam edip dörtlülerimi yaktım. Sağa sinyal verip sağ taraftaki emniyet şeridine geçip durdum. Ben kişinin üzerinden asla geçmedim, en ufak bir ezme olsaydı benim aracım sallanırdı ve ben hissederdim. Asla aracımızda öyle bir sallanma olmadı. Kazada benim bir kusurum bulunmamaktadır. Sonra çevredekiler 112’yi aradı. Ben ve babam 112 ambulans gelmeden oradan aracımıza binip ayrıldık dedi.

Gökhan Ünlü’nün kanseri yendiği ve son tetkiklerini yaptırmak için Karadağ’a gittiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x